Slimax Lady 50+

SlimaxTM Lady účinkuje ve třech oblastech klíčových pro ženy v období klimakteria neboli přechodu a po něm:

  1. napomáhá snižování hmotnosti1 která u žen v období přechodu a po něm mívá tendenci narůstat
  2. stabilizuje hormonální výkyvy spojené s přechodem2
  3. podporuje zachování mladistvé vitality a energie3

Díky kombinaci těchto 3 mechanismů SlimaxTM Lady napomáhá řešenÍ nejpalčivějších problémů spojených s ženským přechodem1,2,3.

Osvědčená kombinace účinných látek glukomannanu, lněné vlákniny, opuncie a alginátu v žaludku výrazně nabývá objemu, čímž navozuje a prodlužuje pocit sytosti. Díky tomuto účinku budete jíst méně a zhubnete1.

Účinnost SlimaxTM Lady je posílena extraktem z opuncie, která na sebe v trávicím traktu váže tuky a cukry a omezuje tak jejich vstřebávaní do organizmu1. Díky tomu dochází ke snížení energetického příjmu z potravy a přirozenému hubnutí1.

Opuncie navíc napomáhá odbourávání tuku z tukových buněk1

Díky opuncii bude váš organizmus vstřebávat méně tuků a cukrů a správně spalovat již existující tukové zásoby1.

SlimaxTM Lady navíc příznivě upravuje hladinu krevní glukózy1,4.

Díky obsahu lněné vlákniny SlimaxTM Lady stabilizuje hladinu hormonů a chrání ženský organizmus v průběhu menopauzy2. Lignany obsažené ve lněných semínkách navíc napomáhají zachovat dobrý stav srdce a mají na tělo antioxidační účinky2.

Obsažena spirulina napomáhá zachování vitality a životní energie, redukuje pociťovanou únavu3.

SlimaxTM Lady je účinný pomocník v boji s nadváhou1, hormonálními výkyvy2, ztrátou energie3 a dalšími průvodními jevy spojenými s obdobím přechodu a po něm.

1Opuncie mexická podporuje redukci hmotnosti vlivem snížení chuti k jídlu a omezení příjmu kalorií díky schopnosti vázat tuky a cukry. Opuncie podporuje metabolismus tuků, čímž napomáhá hubnutí a přispívá ke kontrole hladiny glukózy v krvi.
2Lněná vláknina stabilizuje hladinu hormonů a pomáhá chránit organizmus ženy v průběhu menopauzy. Lignany obsažené ve lněných semínkách podporuji dobry stav srdce a mají antioxidační účinky.
3Spirulina zvyšuje vitalitu a energii, snižuje pocit únavy.
4Chrom napomáhá zachování normální hladiny krevní glukózy